Oświetlenie LED - Sklep Internetowy Ocrana.pl


  • Realizujemy indywidualne wyceny nawet te skomplikowane

  • Dzielimy się sporym doświadczeniem
    w oświetleniu LED

  • Instalacja oświetlenia będzie prosta

  • Działamy szybko i skutecznie

  • Gwarancja zwrotu towaru jest u nas standardem

Aktualności & Blog - Nowoczesne Oświetlenie LED - Ocrana.pl

Oświetlenie LED do akwarium - zalety

Oświetlenie LED do akwarium jest rozwiązaniem, po które sięga coraz więcej akwarystów. LED-y posiadają bowiem wiele zalet. Z jednej strony jest to energooszczędność czy wieloletnia żywotność, z drugiej niesamowite efekty wizualne. Wpływ na ich rosnącą popularność ma także fakt, że są one coraz tańsze, a przez to dostępniejsze. Ich zakup wcale nie musi wiązać się z dużym wydatkiem, tak jak to było kiedyś. Dlaczego warto kupić oświetlenie LED do akwarium? Jakie są jego największe zalety?

czytaj całość »
Oświetlenie łazienkowe LED

Współczesna łazienka to nie tylko miejsce codziennej toalety. To bardzo często również strefa wypoczynku i relaksu. Nieodzownym elementem takiego domowego SPA jest oświetlenie, najlepiej ledowe. Oświetlenie łazienkowe LED ma bowiem nie tylko walory czysto praktyczne, ale także dekoracyjne. Jakie są jego największe zalety? Jakie LED-y do łazienki wybrać?

czytaj całość »
Jak podłączyć taśmę LED RGB?
Jak podłączyć taśmę LED RGB?

Taśma LED RGB to coraz popularniejsze rozwiązanie. Tego typu oświetlenie wykorzystywane jest w domach, lokalach usługowych, do podświetlania banerów reklamowych i nie tylko. Dzięki niemu możemy stworzyć w pomieszczeniu fajny, oryginalny klimat. Warunkiem otrzymania takiego efektu jest jednak prawidłowy montaż oświetlenia. Jak podłączyć i zamontować taśmę LED RGB? Czy jej montaż to czynność, z którą poradzi sobie każdy, nawet osoba bez wiedzy i doświadczenia w dziedzinie elektryki?

czytaj całość »
Nowoczesne oświetlenie LED
Nowoczesne oświetlenie LED

Choć w latach 90. japońscy naukowcy otrzymali Nagrodę Nobla za skonstruowanie oświetlenia LED o niebieskim świetle, to jednak ten typ lamp przez dłuższy czas uznawany był za nieodpowiedni do pomieszczeń domowych. Teraz czasy się zmieniły i trudno wyobrazić sobie współczesne wnętrza bez rozwiązań LED-owych. Pozwalają zaoszczędzić, emitują bezpieczne dla oczu światło oraz tworzą wyjątkowy klimat.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl