Oświetlenie LED - Sklep Internetowy Ocrana.pl


  • Realizujemy indywidualne wyceny nawet te skomplikowane

  • Dzielimy się sporym doświadczeniem
    w oświetleniu LED

  • Instalacja oświetlenia będzie prosta

  • Działamy szybko i skutecznie

  • Gwarancja zwrotu towaru jest u nas standardem

Jak wybrać lampę ledową do warsztatu?

Majsterkowanie, wykonywanie poprawek w samochodzie oraz praca w warsztacie, tak jak w garażu, wymaga zamontowania odpowiedniego oświetlenia. Ze względów praktycznych oraz bezpieczeństwa warto wyposażyć pomieszczenie w lampy LED robocze - oświetlenie, które jest mocne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Czym się kierować wybierając lampę ledową do warsztatu?

Warsztat - miejsce, w którym niezbędne jest dobre oświetlenie

Pracę w warsztacie można określić jako pracę w trudnych warunkach, ponieważ jest to specyficzne pomieszczenie często z całkowitym brakiem lub z małym dostępem do naturalnego światła. Równie często w warsztacie ograniczona jest wentylacja, przez co powietrze stoi i jest bardzo duszno. Do jego oświetlenia warto wybrać lampy ledowe, które produkują mniej ciepła, przez co nie nagrzewają dodatkowo powietrza.

Dlaczego lampy LED?

Lampy ledowe są przede wszystkim energooszczędne, dzięki czemu pozwalają na zaoszczędzenie energii elektrycznej, a co za tym idzie - na zmniejszenie rachunków za zużycie prądu. Dodatkowo nie wymagają czasu na rozgrzanie, dzięki czemu od razu uzyskujemy równomierny poziom oświetlenia w całym pomieszczeniu. Lampy LED są również tanie i powszechnie dostępne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp LED do warsztatu w konkurencyjnych cenach.

Jaką lampę LED do warsztatu?

Do warsztatu czy garażu praktycznym rozwiązaniem są lampy LED robocze. Czym się różnią? Tak samo jak inne lampy ledowe, energooszczędne lampy robocze są źródłem jasnego i mocnego światła. Lampy przeznaczone do miejsc, w których wykonuje się prace, cechują się wytrzymałością, solidnym wykonaniem oraz odpornością na pył i ewentualne wstrząsy. Lampy robocze sprawdzą się nie tylko w warsztacie, ale również jako oświetlenie garażu, piwnicy lub hali do montażu maszyn i urządzeń.

W miejscu, w którym mogą występować niekorzystne warunki atmosferyczne, sprawdzą się moduły LED. Są wodoodporne, dzięki czemu możemy mieć pewność, że diody będą zabezpieczone przed ewentualną wilgocią w warsztacie.

Stopień ochrony IP

Co oznacza skrót IP i dlaczego warto zwracać na niego uwagę przy wyborze lamp do warsztatu? Stopień ochrony IP (ang. International Protection Rating) to stopień w jakich warunkach dane urządzenie elektryczne może być stosowane, a także jaką ochronę zapewnia mu jego obudowa przed:

  • dostępem do niebezpiecznym część, które znajdują się wewnątrz obudowy,
  • wnikaniem ciał obcych,
  • skutkami wniknięcia wody.

I tak, 0 oznacza brak ochrony, natomiast wyższe stopnie, np. 6. stopień, zapewniają ochronę pyłoszczelną.

W sklepie internetowym ocrana.pl dostępny jest duży wybór gotowych zestawów oświetleniowych lamp LED. Zrobione na wymiar oświetlenie charakteryzuje się dużą oszczędnością energii, a także łatwym montażem. Ocrana gwarantuje szybki czas realizacji zamówienia  oraz profesjonalne doradztwo w wyborze najbardziej korzystnego rozwiązania do Państwa warsztatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl