Oświetlenie LED - Sklep Internetowy Ocrana.pl


  • Realizujemy indywidualne wyceny nawet te skomplikowane

  • Dzielimy się sporym doświadczeniem
    w oświetleniu LED

  • Instalacja oświetlenia będzie prosta

  • Działamy szybko i skutecznie

  • Gwarancja zwrotu towaru jest u nas standardem

Led zintegrowany - Co to znaczy i czy warto?

Czasy tradycyjnej żarówki wynalezionej przez Edisona dawno odeszły w niepamięć. Dziś coraz bardziej popularny staje się LED zintegrowany. Czym jest oświetlenie zintegrowane LED? Czym różnią się lampy LED zintegrowane od taśm LED z tradycyjnym gwintem? W jakie zestawy LED warto zainwestować i dlaczego? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w dzisiejszym wpisie.

LED zintegrowany - co to znaczy?

Czym jest LED zintegrowany? To lampa, która już na etapie produkcji zostały wyposażone w zamknięte w jej wnętrzu oświetlenie. Potencjalną wadą takiego rozwiązania jest brak możliwości wymiany żarówki, chociaż wielu producentów decyduje się na modele zawierające wymienne moduły oświetleniowe. Co więcej, wziąwszy pod uwagę liczne zalety, jakimi może pochwalić się oświetlenie zintegrowane LED, okazuje się, że brak możliwości wymiany żarówki wcale nie musi być wadą. Dlaczego? Ponieważ lampy LED zintegrowane mają żywotność… co najmniej 20, a nawet 30 lat! Z czego jeszcze wynika ich popularność w ostatnich latach?

LED zintegrowany - technologia w służbie designu

Oświetlenie zintegrowane LED to ulubione lampy projektantów i specjalistów od aranżacji oraz dekorowania wnętrz. Wszystko dlatego, że znakomicie współgrają zarówno z przestronnymi, jak i niewielkimi pomieszczeniami. LED zintegrowany sprawdzi się nawet w małym, trudnym do aranżacji pokoju. Lampy LED zintegrowane posiadają różnorodne formy i dają wyjątkowe efekty świetlne, łącząc w sobie niebanalny design i nowoczesną technologię.

Oświetlenie zintegrowane LED - nowoczesność w najlepszym wydaniu

Oświetlenie zintegrowane LED to nie tylko atrakcyjny design! LED zintegrowany ma wiele innych zalet, które można zauważyć w trakcie użytkowania. Lampy zintegrowane LED są zasilane prądowo, a nie napięciowo, z czym wiążą się konkretne korzyści:

  • LED zintegrowany traci mniej mocy, dlatego z jednej diody powstaje więcej światła,
  • lampy LED zintegrowane mają dłuższą żywotność - oświetlenie to pracuje w znacznie lepszych warunkach; LED zintegrowany charakteryzuje się lepszym chłodzeniem i stabilną temperaturą, co przedłuża czas, w trakcie którego możemy korzystać z modułu.

Co więcej, źródło światła w oświetleniu zintegrowanym LED jest projektowane specjalnie do konkretnego modelu lampy. Dlatego też całość współgra ze sobą znacznie lepiej niż tradycyjne modele, do których zazwyczaj losowo wybieramy żarówkę LED.

Czy warto inwestować w oświetlenie zintegrowane LED?

Zastanawiasz się, czy postawić na lampy LED zintegrowane w swoim domu lub mieszkaniu? To zależy od Twoich oczekiwań. Jeśli jesteś pewien, że zależy Ci na oświetlenie, które przetrwa wiele lat bez konieczności martwienia się o wymianę żarówki, LED zintegrowany będzie idealnym rozwiązaniem. Jeśli natomiast rozwiązania aranżacyjne szybko Ci się nudzą i wiesz, że będziesz chciał zainwestować w nowe oświetlenie w okresie kilku lat, wówczas lepszym rozwiązaniem będzie tradycyjne oświetlenie LED z wymiennymi żarówkami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl