Oświetlenie LED - Sklep Internetowy Ocrana.pl


  • Realizujemy indywidualne wyceny nawet te skomplikowane

  • Dzielimy się sporym doświadczeniem
    w oświetleniu LED

  • Instalacja oświetlenia będzie prosta

  • Działamy szybko i skutecznie

  • Gwarancja zwrotu towaru jest u nas standardem

Jakie oświetlenie do biura wybrać?

Zapewnienie pracownikom odpowiedniego oświetlenia to obowiązek każdego pracodawcy. Wynika to z polskiego Kodeksu Pracy, którego zapisy zobowiązują pracodawcę do ochrony zdrowia i życia pracowników poprzez zapewnienie im bezpiecznych oraz higienicznych warunków pracy. Jednym z elementów mających wpływ na zdrowie pracowników jest właśnie oświetlenie. Zatrudniasz pracowników i chcesz im zapewnić właściwe warunki oświetleniowe? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem. Dowiesz się z niego między innymi, jakie oświetlenie do biura wybrać, żeby praca przy nim była komfortowa i bezpieczna.

Rola oświetlenia w pracy biurowej

Właściwe oświetlenie odgrywa w pracy biurowej bardzo ważną rolę. Dobór lamp biurowych wpływa między innymi na samopoczucie pracowników. Niedostateczne oświetlenie sprawia, że nie chce nam się pracować, jesteśmy znużeni, nie możemy się skoncentrować. To z kolei przekłada się na niższą efektywność pracy.

Ważne jest również to, że przy zbyt słabym oświetleniu męczą się oczy. Wybór odpowiednich lamp jest więc nie tylko kwestią komfortu pracy, ale także zdrowia pracowników.

Zamontowanie w biurze odpowiednich lamp pozwala z kolei zapewnić pracownikom komfortowe, optymalne warunki pracy. Przy właściwym natężeniu światła nie męczą się nam oczy, mamy lepszą koncentrację oraz więcej energii i chęci do działania. Odpowiednie oświetlenie pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, co przekłada się na wyższą wydajność w pracy.

Jakie lampy do biura?

Szukając oświetlenia do biura warto wziąć pod uwagę LED-y. Technologia ta jest na tyle wydajna i uniwersalna, że świetnie sprawdzi się w pomieszczeniu biurowym. Dlaczego warto zdecydować się na oświetlenie biurowe LED? 

Oświetlenie biurowe LED posiada wiele zalet, na przykład energooszczędność i bardzo długą żywotność. Lampy ledowe to bardzo ekonomiczne oświetlenie, które zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła. Montując w biurze LED-y można w znacznym stopniu obniżyć rachunki za prąd. Oświetlenie do biura w technologii LED to świetny sposób na optymalizację kosztów funkcjonowania firmy.

Pamiętaj o świetle dziennym

Organizując oświetlenie w biurze należy również pamiętać o tym, że pracownicy powinni mieć również zapewniony dostęp do naturalnego światła dziennego. Światło dziennie wpływa bowiem pozytywnie na samopoczucie. Promienie słoneczne wpadające do biura sprawiają, że pracownicy mają więcej chęci do działania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl